Новини компаній
В Одесі з першого дня війни медичний центр “Профомед” надавав допомогу військовим, консультували, лікували захисників України .
“Вони виконують свій обов’язок кожен день боронячи нашу землю та захищаючи нас. А наш обов’язок максимально зберегти їх здоров’я та піклуватися про їх морально-психічний стан. Це переважно молоді хлопці та дівчата працездатного віку, у яких ще все життя попереду і вони мають прожити його максимально зручно, комфортно не страждаючи від наслідків тих травм та бойових поранень. Але ж наступить мирний час і вони мають повернутися до нормального, повноцінного життя,”- розповіла медичний директор Наталія Якубович.
З часом в медичному центрі зрозуміли, що для того, щоб повноцінно та комплексно займатися реабілітацією, потрібно створити благодійний фонд «ЧОРНОМОРСЬКА БЕРЕГИНЯ»
Метою БФ є створення великого медичного лікувально-реабілітаційного центру, який зможе надавати високо кваліфікаційну всебічну сучасну медичну допомогу на яку заслуговують наші військові (ЗСУ, ТРО, НГ, СБУ, прикордонникам, співробітникам МВС, ГСЧС, ветеранам АТО та інші), а також пересічним громадянам України які постраждали від військової агресії з боку Росії.
Проект вміщує в себе стаціонарну, амбулаторну допомогу та відокремлене відділення відновлювального лікування та психологічної реабілітації/ реабілітаційне відділення (до складу якого будуть входити реабілітологи, кінезіотерапевти, ерготерапевти, масажисти, мануальні терапевти, логопеди, інструктори з ЛФК, фізіотерапевти тощо; за відділенням будуть закріплені соціальні робітники).
Конкурентними перевагами стане безперервність (реабілітаційна допомога буде надаватись с самого початку захворювання або травми до повного повернення людини в суспільство), комплексність, гнучкість (реабілітація буде пристосовуватись до зміни структури захворювання, враховуючи технічний й психологічний процес), доступність (реабілітацію мають отримати всі, хто її потребує).
Наша держава допомагає військовим, але згідно з законодавчими документами та аналізом даних про сучасну реабілітацію в Україні, медичну реабілітацію зможуть проходити тільки ті військовослужбовці, які набули статус «інваліда війни».
Однак, до набуття цього статусу проходить певний проміжок часу, подеколи довготривалий. А відсутність в цей час адекватних заходів може приводити до глибокої інвалідності пораненого, зниження його життєздатності та соціальної активності. Крім цього, відсутність статусу «інваліда війни» не дозволяє юридично обґрунтувати перевід поранених для проходження реабілітації в госпіталях ветеранів війни та санаторіях Міністерства охорони здоров’я, щоб розвантажити військово-медичні заклади в період масового поступлення поранених.
Ми не зустріли жодного закладу, який би надавав повний цикл реабілітації на всіх етапах захворювання або поранення військовослужбовцям.
У запропонованому нами закладі ми зможемо перевести пацієнта з одного відділення в інше в межах однієї установи. Тому маємо сміливість стверджувати, що запропонований нами заклад буде актуальний та буде приносити якісні результати та високий рівень адаптації пацієнтів до звичайного життя. Ми будемо раді будь-якій допомозі і тільки разом ми зможемо втілити в життя цей проект! Усім мирного неба! Слава нашим захисникам!”,- наголошує директор Світлана Єфремова.
https://www.facebook.com